دوشنبه

اقدامات عملی مردم ایران برای پیشبرد مبارزات بر علیه جمهوری اسلامی ***آیا تلویزیون رنگارنگ می تواند این اقدامات عملی را پوشش دهد ؟***

در قسمت مقالات نقش و اهمیت رسانه هایی از قبیل رادیو و تلویزیون شرح داده شده که اصولا با مراجعه به آن لزوم داشتن یک رسانه صددرصد ملی برای ملت ایران که فقط منعکس کننده نظرات آنها باشد و در خط مشی اهداف تعیین شده ملت ایران پیش برود در این مقطع زمانی به روشنی احساس می شود..

چرا و به چه دلائلی (میکرفن آزاد)می تواند جایگاه مناسبی برای اتحاد مردم و پیشبرد مبارزات مردمی باشد ؟
1-با توجه به سابقه رژیم جمهوری اسلامی در از بین بردن مخالفان خود که از هیچ گونه محدویتی پیروی نکرده و بی محابا و بدون پرده خشونت خود را بر علیه مخالفانش بصورت غیر انسانی روا می دارد . بسیار موجه خواهد بود که مردم در برابر این چنین رژِیمی اصول مهمی را رعایت کنند . مردم می دانند که این رژِیم به محض اینکه خود را در خطر ببیند به هیچ وجه از ریختن خونشان ابا نخواهد کرد بنابرین برای مبارزه با او مناسب ترین راه این است که جانشان تا حد ممکن محفوظ باشد . این یک اصل است و چشم پوشی از این اصل نمی تواند عاقلانه باشد . تظاهرات ؛اعتصابات ؛ و...اگر باعث شود هویت فرد شرکت کننده فاش شود علاوه بر اینکه تاثیری ندارد گرفتاری در چنگال این گرگ صفتان را ممکن می سازد یعنی رعایت نکردن ابتدایی ترین اصل ؛ که مقاومت در مقابل این چنین رژیم خونخواری راتضعیف می سازد.در واقع ما می خواهیم مبارزه کنیم پس باید ابتدا سنگر مناسبی برای دفاع از خود تهیه دیده باشیم به نوعی که گرفتار نشویم .
2-مبارزات مردم ایران هنگامی معنی و مفهوم خواهد داشت که اکثریتی از آنها به یک توافق از نظر اندیشه و منطق رسیده باشند و لزوم اتحاد را فهمیده و با هم هم قسم شده باشند .
((اتحاد یک پدیده دیر وقوع و زود گسل است )) با توجه به سوابق مبارزات مردم بر علیه رژِیم جمهوری اسلامی ؛مردم به این موضوع پی برده اند که عواملی همیشه و در همه حال سعی کرده اند این اتحاد را از بین برده اند و تا حالا هم موفق شده اند مردم را متفرق نگه دارند .لذا اولین مورد برای متشکل شدن و متحد شدن؛ ایجاد پایگاهی خواهد بود که نخست سنگر مناسبی برای آنها باشد و در ضمن قوی ترین اتحاد را شکل دهد که دوام بیشتری داشته باشد . توجه به این معظل ما را به این منطق راهبری می کند که هر چه اتحاد ؛ پایه ای تر ؛متفکرانه تر و دور از احساسات باشد دوام بیشتری دارد.
میکرفن آزاد (رادیو و تلویزیون رنگارنگ ) خصوصیات ابزاری و ظرفیت مورد نظر برای اقدام ملت ایران در جهت اتحاد بر علیه جمهوری اسلامی را داراست . چرا که اولا اصل اساسی و امنیتی را رعایت می کند یعنی هر فردی می تواند یک نام مستعار داشته باشدو بدون نام و نشان و بی آنکه شماره تلفن بدهد با یک ایرانسل و یا یک کارت تلفن امکان ابراز عقیده داشته باشد ثانیا به صورت ضمنی با دنبال کردن برنامه ها به یک تفکر مشترک با دیگر هم وطنان خود که به این پایگاه متصل شده اند متحد خواهد شد و ثالثا اطلاعات و اصول مبارزاتی را رو به تکامل و اثر پذیری بیشتری بر علیه جمهوری اسلامی پیش خواهد برد یعنی هر چه اتحاد بیشتر باشد رای و مشروعیت تشکیلاتی بارزتری را با خود حمل خواهد کرد .
به اعتقاد من اگر تمام هم وطنان این روش مبارزاتی را مورد تفکر و اندیشه بیشتری قرار دهند به این نتیجه خواهند رسید که عملی ترین و موفق ترین و کم هزینه ترین روش مبارزه برای از بین بردن رژِم جهل و جنون (رژیم جمهوری اسلامی ) استفاده از میکرفن آزاد است . البته حفظ این الگوی جدید از مبارزات مردم ایران بر عهده خود مردم خواهد بود و هم وطنان خارج از کشور که لزوم و اهمیت این روش را درک کرده اند با حمایت مالی از این تلویزیون ادامه متشکل شدن ملت ستمدیده ایران را امکان پذیر خواهند کرد ...درود بر همه آنها و درود بر شما عزیز که با اندشه و خرد به مقابله با جهل و جنون (رژیم جمهوری اسلامی) برخاسته ای
****علامت بارز فرد مبارز و خرد گرا که بر علیه جهل قیام می کند *****
اکثریت خاموش و باهوش
هرگز دردام احساسات گرفتار نمی شود
ما می دانیم کسانی که سعی دارند ما را به نام شیر خورشید ؛تمدن هفت هزار ساله و عناوین ملی که متعلق به خود ماست بفریبند .تمامی تلاششان این است که احساسات ما را در کنترل خویش قرار دهند یعنی آنچه را برای ما عزیز است می شناسند و بر روی آنها تمرکز کرده و از این طریق سعی می کنند ملیتی که متعلق به خودمان است به خودمان بفروشند ..اکثریت خاموش می دانند اگر کورش ؛پرچم؛تمدن و واژگان دیگر برایمان نقش هویتی دارد ولی مواظب هستیم آنها را برای منحرف کردن خودمان به کار نگیرند.

۲ نظر:

مهدی ...یک ایرانی ساده دل و عاشق میهن گفت...
این نظر توسط نویسنده حذف شده است.
nasrin گفت...

salam doost aziz va dorood bar shoma.tashakor az in blog.man ham blog 1 blog zadam(sarbaze-vatan.blogspot.com). montazere matalebe bishtari hastam.
zende baad aksariate khamush.marg bar jomhurie eslami.
be omid azadie iran

khodahafez
n.