دوشنبه

رادیو تلویزیون رنگارنگ نمونه ی بارز اهرمهایست که می تواند قدرت سیاسی و کنترل بر حکومت آینده ایران را در اختیار مردم قرار دهد ..

مبارزه برای بدست گیری قدرت سیاسی توسط ملت؛ با نابودی رژیم آخوندی به پایان نخواهدرسید هر چند که نابودی آخوندها یکی از آمال و آرزوهای اکثریت خاموش است
حضور و اتحاد ملت ؛ تنها عامل موفقیت و ایجاد دمکراسی واقعی در ایرانست.
یکی از عوامل و ابهاماتی که بر اثر قرنها حاکمیت حکومتهای غیر مردمی بر ذهن مردم غالب شده و باعث شد در اتفاقات اخیرنیز حرکت و حضور مردم آهسته و کم رنگ باشد این است که ملت یک نوع ترس غیر واقعی را برای ایجاد حکومت آینده در ذهنشان دارند .
لذا مردم خود را باور ندارند و برای ایجاد اتحاد و تولید اهرمهای لازم نمی توانند اقدام کنند
به نظر میرسد تا هنگامی که مردم لزوم بدست گیری قدرت سیاسی را نفهمیده باشند کاسه همین کاسه و آش همین آش . تلویزیون رنگارنگ علاوه بر ایجاد روشهای مبارزاتی نمونه ای بارزی از اهرمهای کنترلی و نظارتی را به تصویر کشید .

در بسیاری از کشورهای دمکرات دنیا اهرمهایی از قبیل مجالس ملی ؛ تشکلات صنفی و دینی و غیره را بوجود آورده اند ... اما توجه به یک نکته بسیار مهم و حیاتیست و آن اینست که رسانه های مردمی اعم از نوشتاری و تصویری و ... وسیله و ابزار هستند که تمامی مجالس ملی ؛ تشکلات صنفی و حتی دولتها را نظارت و کنترل میکنند آنها جهتها و سیاستهای کلی را بر حکومتهایشان دیکته می کنند ... همین است که اکثریت حکومتهای دنیا منافع ملی را بر همه موارد و نکته های سیاسی ارجحیت می دهند امیدوارم روزی برسد که در کشور عزیزمان نیز همین موضوع حاکم شود و ملت ستمدیده ایران پس از سالها بدبختی و نکبت ؛ طعم روزهای خوش را بچشد.

۲ نظر:

nasrin گفت...

doroud be shoma hamvatane aziz.farmayeshe shoma vaghean dorost ast.omidvaram harche zudtar bargardim be ruye hotbird .man sedaye mellat irano baraye avalin bar az rangarang shenidam.rangarang 1 resaneye mardomi hast va bekhatere hamin jomhurie eslami cheshme didane rangarango nadare.be omid azadie iran be daste mellat iran.
n.

ناشناس گفت...

به جای تحلیل شخصیت دیگران و نسبت دادن حیوانات به آن ها ، کمی در احوالات خود نظر کنید !
شما نیاز به درمان فوری دارید !
در رنگارنگ جز لمپنیسم چیز دیگری نمی توان دید !