پنجشنبه

درباره میکرفن آزاد بیشتر بدانیم


ویژگیهای محتوایی و کارکردهای میکرفن آزاد موضوعی نیست که دریک پست و در یک مطلب گنجانده شود درواقع تاثیرات میکرفن آزاد بر بطن و مسیر حرکتهای مردمی بسیار فراتر از آن است که به وسیله یک نفر و یک تفکر قابل جمع آوری باشد من عقاید و آموخته های خود را که از تلویزیون رنگارنگ داشته ام با خصوصیات و ویژگیهای ظاهری میکرفن آزاد شروع می کنم و در ادامه در پستهای بعدی کارکردها و نقش آفرینیهای این رسانه را به تفصیل انشاء می کنم و از عزیزان خواننده استدعا می کنم انتقادات و برداشتها و نقطه نظرات خود را در جهت آموختن بیشتر من و انتقال این آموخته ها به صفحات وبلاگ عنایت کرده و تشریک مساعی کنند.
(ویژگیهای ظاهری و بارز میکرفن آزاد(برنامه بینندگان با بینندگان)رادیو و تلویزیون رنگارنگ)

فرکانس:11472ماهواره یوتلست دبلیو 2ورتیکال
(اهداف میکرفن آزاد)
1-ارتباط برای ایجاد اتحاد بین ملت ستمدیده ایران (اکثریت خاموش)برای به وجود آوردن یک نیروی عظیم و واقعی(70 میلیونی) برعلیه جمهوری اسلامی
2-رد و بدل اطلاعات و تحلیلهای مستند و سیاسی و در عین حال مردمی از سوی خود اکثریت خاموش
3-ارائه اطلاعات و اخبار دست اول درباره ایران و جهان
4-فعالیت برای بدست آوردن آزادی ملت ستمدیده ایران و برقراری نظام دمکراتیک در ایران با نام و نشان ایالات متحده ایران
طرح (( متحد شو دیده نشو )) می تواند اهداف ذکر شده را بوسیله میکرفن آزاد محقق می کند .
( شاخص برنامه های تلویزیون رنگارنگ):
بینندگان با بینندگان: این برنامه امکان ورود به برنامه و اظهار نظر برای مردم ایران را ایجاد کرده است .در این برنامه مجریان محترم وظیفه برقراری ارتباط تلفنی با هم وطنان را فراهم کرده و همچنین با تیزهوشی مواظب هستند که برنامه به سمتی پیش برود که به سود ملت ستمدیده باشد چرا که معتقدند میکرفن آزاد متعلق به مردم است و وظیفه دارد حافظ منافع ایشان باشد.
مجریان برنامه بینندگان با بینندگان:
1- مدیر رسانه :داور ویسه 2- پرویز دلاور از آلمان
(منابع تامین هزینه های جاری و تجهیزاتی)
1-مدیر رسانه بعنوان بنیانگذار و عضوی از اکثریت خاموش قسمتی از هزینه های میکرفن آزاد را تقبل می کند
2-اکثریت خاموش :هم وطنانی که خارج از کشور هستند و امکان حمایت مالی را دارند . با اهدا و حمایت مبالغی حفظ و تقویت میکرفن آزاد را امکان پذیر می کنند.این هم وطنان می توانند از خطوط وی .آی. پی برای ورود به برنامه خارج از نوبت استفاده کنند . این توافق مورد قبول اکثریت خاموش قرار گرفته و از آن استقبال می کنند.
3-فروش تایم مشخصی از تلویزیون
4-پخش آگاهیها و تیزرهای تبلیغاتی مربوط به مشاغل و بزینسهای مختلف
موارد 1 و 2 در تعهد اکثریت خاموش و برای تامین هزینه های پخش و پوشش و ترانفوندر برنامه بینندگان با بینندگان بعنوان منبع تامین هزینه در نظر گرفته شده و تلاش می شود که بار بسیار سنگین هزینه را که در این مدت بر دوش مدیر رسانه بوده تا اندازه ای کاهش دهد.
موارد 3و 4 منابعی هستند که اگر موجود باشند به جهت هزینه هایی از قبیل مالیات؛تعمیر و خرید تجهیزات ؛بروز رسانی برخی موارد نرم افزاری و هزینه های تلفن و ... قابل مصرف خواهد بود . با توجه به اینکه این تلویزیون سیاسیست و بر علیه رژِیم جمهوری اسلامی عملا فعالیت می کند از این دو منبع بسیار مهم تا میزان قابل توجه ای بی بهره مانده است . در واقع عوامل جمهوری اسلامی همیشه سعی بر آن داشته اند منبع تامین هزینه ها را برای این تلویزیون از بین ببرند .
(شرایط لازم برای شرکت در برنامه بینندگان با بینندگان)قوانین و آزادیهای تعریف شده در این رسانه :
ایرانیانی که تمایل به برقراری تماس با این برنامه داشته باشند و امکان تماس برای آنها فراهم باشد بدون هیچ محدودیتی می توانند در این برنامه وترد شده و اظهار نظر خود و....را ارائه دهند.
همچنان که گفته شد هیچ محدودیتی برای شرکت در این برنامه وجود ندارد و به محض برقراری تماس فرد مورد نظر می تواند روی ایر باشد و صحبت کند در واقع کنترل بروی تماس افراد صورت نمی گیرد اما رعایت قوانینی برای شرکت کنندگان الزامیست که به برخی از آنها اشاره می شود .
1- هر ایرانی به مدت 48 ساعت یکبار حدود 2 دقیقه فرصت اظهار نظر ؛ انتقاد ؛ارائه خبر ؛تحلیل سیاسی ؛مسائل اجتماعی ؛افشا گری و ...در نهایت پیوستن به اکثریت خاموش با انتخاب یک نام مستعار برای خودش را دارد.
2-تبلیغ و ترویج هر گونه حزب و گروه سیاسی که در جهت منافع ملت ایران نباشد ممنوع است .تبلیغ و ترویج و ضدیت با ادیان و مذاهب ممنوع و توصیه می شود حتی الامکان مسائل سیاسی را با مسائل مذهبی تداخل ندهیم . تبلیغ و ترویج سایت اینترنتی ؛مشاغل مختلف ؛ گرده همایی ها و .. که در جهت منافع اکثریت خاموش نباشد ممنوع است.
(یک توصیه مهم و یک نکته امنیتی برای کسانی که از داخل کشور با این برنامه تماس می گیرند ) توجه به اصل بزن و دیده نشو در همه وقت و همه حال برای مبارزه با رژیم جنایت پیشه جمهوری اسلامی جزو اساسی ترین نکاتیست که باید همیشه به آن پایبند بود.
توصیه می شود به هیچ وجه از تلفن منزل برای برقراری ارتباط با این تلویزیون استفاده نشود و حتی الامکان با کارتهای تلفن و یا سیم کارتهای ایرانسل که بی نام و نشان هستند استفاده شود .مضافا بر اینکه جمعیت زیادی از اکثریت خاموش وجود دارند که افکار و اندیشه های خود را متابق با اندیشه های مطرح شده در این تلویزیون و توسط هم وطنان دیگرشان می بینند . در واقع منطق فکری و اندیشه های مبارزاتی که توسط اکثریت خاموش مطرح می شود در جامع ایرانی و بین افراد مختلف جامع ایرانی مشترک و به یک میزان برای آنها سودمند است . وقتی یک ایرانی که بیننده این برنامه است اندیشه ها و اصول فکری خود را از زبان دیگر هم وطنان می شنود لزوم تلفن و برقراری ارتباط را نمی بیند و به همین دلیل خود را از اکثریت خاموش می داند ولی محتاطانه و با درایت از تماس و برقراری ارتباط تلفنی امتناع می ورزد . پس می توان نتیجه گرفت ارتباط برای ایجاد اتحاد هم یکطرفه می تواند باشد و هم دو طرفه .
(اهم فعالیتهای مردم ایران در رابطه با اجرای سیاستها و اقداماتی که بوسیله میکرفن آزاد آنها را پایه گذاری و به اجرا در آورده است)
1- تحریم انتخابات
2- پول نویسی دیوار نویسی:برای گسترش و تعمیم اتحاد شکل گرفته شده و متشکل نمودن هر چه بیشتر ملت ایران تصمیم بر این شد که نام و فرکانس تلویزیون رنگارنگ بر روی پولها و دیوارها نوشته شود تا بدین وسیله بینندگان و شنوندگان بیشتری لروم متحد شدن را درک کرده و با هم بیشتر مرتبط شوند
3-بزن و دیده نشو : اگر رعایت اصل ابتدایی برای مبارزه یعنی حفظ امنیت شخصی را لزوما برای آغاز ضربه زدن به رژیم جمهوری اسلامی در نظر بگیریم؛ مقصود از این فعالیت را درک خواهیم کرد.
4-متحد شو و دیده نشو: این طرح یکی از عملی ترین و علمی ترین طرحهای است که می تواند ملت ایران را به هدفش برساند ...توضیح و تفصیل این طرح را در پستهای بعدی شرح خواهم داد .
( این مطلب ادامه دارد .....)

هیچ نظری موجود نیست: